Στη θάλασσα σου αρέσει η άμμος τα βότσαλα η τα βραχάκια;
Τα βραχακια παντα
Πίνε αρκετό νερό. Μην περινένεις να διψάσεις. μισό λίτρο για κάθε 15 κιλά βάρους.
Πετρες στα νεφρα έχεις;
Ο χρήστης konstantina είναι φεικ κ για την ακριβεια είναι προφίλ του Goddess ira (λέω του όχι απο τυπογραφικο λάθος αλλά επειδή είναι όντως τραβελι) μου έδωσε κ το σναπτσατ του konstantinaman2 από εκεί καταλάβα ότι είναι αυτος κ επειδή είναι γνωστό αλβανακι που μόνο αυτος γράφει Αλβανικα εδώ μέσα