@Radimjanca

Poradnice

Seš hnusnej nadzenej králík.🤣 Neznáš mě, já tebe taky ne, ale nelíbíš se mi, víc, než na prostitutku nemáš. Za pár let z tebe bude osklivej nasranej dědek. 😂 Jen ti dávám radu, být tebou, nestřídam ty holky tolik, abys neměl postižené dítě. 😊 Já bych takovýho sukničkáře nechtěla.

konečně hejtik :DD na toto jsem čekal 2 roky než tu někdo take hovna napiše :DDhnusnej jo ja ti to neberu ty určite taky nebudeš nejaky svatoušek či krason :DDD no neznáš me no :DD si uplně protiřečíš :DD neznas a pišeš tu taky blabol :DD NEMAM cash ani na tu prostitutku ty jsou za penize brasko :DD tak jako :DD aspon budu ten děda a budu mit duchod :DDrady si davej sobě nebo svojim děckam za par let :DD střidam holky ? :D ja měl tedka holku a za tu dobu jsem z nikym nespal ;) postižene ? no to se stava to se stat muže při porodu jde to ale občas ovlivnit :D tak bacha aby přišti tvoje manžela či holka nebyla plodna a neměla ditě z moji zkumavky :DD no aby ty si neměla děcko ze zkumavky :DD nevšiml jsem si že to piše holka až na konci :D

Language: English