@clubbrokenhearts

Snow White Queen

Кой е въпросът,който чакате,но никой не ви задава?

"Напиши ми нещо"
Та най-сетне да седна и да творя, че тези дни съм в изключителен застой.

Айде, имам предизвикателство: опиши работен офис. Но използвай възможно най-“красивите” епитети и го направи офис-мечта

theskrippy’s Profile PhotoMakev
Комбинацията от прасковени и коралово червени стени винаги са ми напомняли на малък офис с приятна атмосфера. Из целия офис се носи аромат на мандарини, тъй като доказано той влияел върху клиентските посещения и финансовите постъпления във фирмата.
На дясната стена има кокетен прозорец със свенливи щори в прасковен цвят, през които слънчевите лъчи протягат ръцете си, за да осветят бюрото. Пред бюрото на коралово червената стена седи етажерка с няколко и различни папки подредени в цветовете на дъгата. Всяка една от тях съдържа информация за всеки клиент, чиято кампания сме поели. Върху бюрото ми, което е с цвят орех също има няколко такива папки и малък пластмасов стелаж в ябълково зелен цвят за настроение, монитор с изящен пейзаж, в чиято основа седят част от спечелините ми играчки от яйцата Kinder. В дясната част има и една малка пластмасова етажерка в цвят зелена ябълка - за свежест, в която се помещават и няколко различни видове договори, и която идеално се съчетава със свенливата малка палма до нея.
В лявата част на ореховото на цвят бюро съм подредила и купчинка с малки листчета, отново в цветовете на дъгата, в които ежедневно нахвърлям своя списък със задачи. А до тях моливник в абаносов цвят с декорирано слънце върху него, от който се подават няколко разлини на цвят химикалки - едната за важните неща (в червено), друга за отложните неща (в зелено), тази за договорите (в синьо), тази за допълването на информация (в черно). В едно от чекмеджетата ми съм събрала и още няколко различни маркера в четири цвята - розов, зелен, жълт и син, с които очертавам приключените неща. Там също стои и малкият ми тефтер, в който вписвам всяка една информация.
Лявата стена, пък е приютила в себе си красива дървена врата, изваяна от тиково дърво с различни дребни елементи и през която трябва да влезе всеки нов посетител.
Столът ми е въртящ и често пъти, когато отговарям на обажданията, се превръща в истински хеликоптер, който сякаш всеки момент ще се понесе в небето и ще ме отведе на мечтаната ми почивка. А зад гърба ми върху прасковената стена има едно кокетно табло с пинчета, които от време на време сменят местоположението си, когато някоя задача е с приоритет пред другата.
Liked by: Makev Christina

Фен си на цветовете. Невероятно! Значи в офиса се разнася аромат на Коледа 😁

theskrippy’s Profile PhotoMakev
Доказано мандарината кара хората да дават пари. :) А аз обожавам цитрусовите аромати. Нека да бъде миризма на Коледа, щом казваш. :)
Liked by: Makev

Language: English