@AlyssaAnya

Ęmma

Ale já zase radši pojedu výtahem než hodinu lézt do 10. Patra, protože mám veliký strach z výšek a vždy v mezipatře je ve škole celé to mezipatro s prosklenými stěnami a já chytám panickej hysterák

luna24601’s Profile PhotoSlečna z Gallifrey
Na to se musíš změřit sama, říkám podle toho, jak vysoko to je. Já občas zase zažívám pocit, že se výtah utrhne nebo že se zasekne a já tam zůstanu, největší prdel jsou ty výtahy, na které naskakuješ za jízdy, naštěstí moc jich není.
Prosklené budovy mi třeba zase nevadí.

Tak podlaha 4. Patra je zhruba 13 metrů vysoko.10 patro už je zhruba ve 34 metrech vysoko a já mám panickou hrůzu už ve výšce jednoho metru.Takže jít po schodech se skleněným průčelím je pro mě mučení.Kdyby tam třeba nebylo žádné okno ven, tak ti to vyjdu, ale i na výšlap Eiffelovky jsem šla za ruku

luna24601’s Profile PhotoSlečna z Gallifrey
Já tě k to nenutím. :-) Je to na každém, co mu vyhovuje, taky ten výtah ve spěchu musím využít, ale dělám to nerada. Taky výšky nemám ráda, na dřevěnem můstku na Andělu v Praze jsem jak Oslík že Shreka. Ale pokud je to v mých možnostech, tak prostě nemám problém využít schodiště.

Language: English