@AlyssaAnya

Ęmma

Jaké jsou tvoje nejlepší ženské a mužské postavy v seriálech, které aktuálně sleduješ?

Spikejhr’s Profile PhotoWilliamBloody
Muži, ne podle oblíbenosti.
1. Bob Armstrong (Insatiable)
2. Geralt z Rivie
3. Rick Sanchez (Rick a Morty)
4. Harvey Kinkle (Sabrina)
5. Nick Blaine (The handmaids tale)
6. Maurice (Big Mouth)
7. Bellamy Blake (The 100)
8. Barry (Barry)
Zeny, ne podle oblíbenosti.
1. Zelda Spellman
2. Caitlin Snow
3. Kelsey Peters (Younger)
4. Patty Bladell (Insatiable)
5. Raven Reyes (The 100)
6. Ciri (The Witcher)
7. Emily (The Handmaids tale)
Jaké jsou tvoje nejlepší ženské a mužské postavy v seriálech které aktuálně

Proč zrovna tyhle z The 100? 😁

tr512’s Profile Photoselenophile
Protože Lexa je mrtvá, tudíž není současnou postavou, kterou bych měla ráda.
Raven mám od začátku ráda, je hezká, je silná, je tvrdá, ale umí být laskavá, přátelská, co se týče fyzické bolesti, tak já sama bych určitě nedala operaci páteře zaživa, vykloubené rameno apod. I přes svůj handicap se ničeho nevzdala, byla schopná i odpustit Murphymu. A taky fakt, že ona napáchala jako jedna z mála, ty nejmenší škody. Má morálku, je bystrá a jedna z mála, co se v podstatě nezkazila, nebo aspon ne moc.
Bellamy, toho jsem zpočátku ráda neměla, byl sebestředný, nafoukaný a přidělal jen potíže, kvůli němu zemřelo 300 lidí na Arše, i když nemuseli. To jsem ho moc ráda neměla. Pak ale prozřel, že svět bez řádů a následků je chaos a velmi dospěl, stal se zodpovědným, obětavým a starostlivým mladým mužem, který pro své přátelé zajde za hranice svých sil, snažil se dělat věci správně, ale měl podobnou smůlu jako Clarke. Kolikrát věci můžeš dělat správně, ale to neznamená, že to neskončí špatně. Mám ještě ráda Murphyho, ale to řekněme z dost jiným důvodů než Bellamyho, Murphyho mám ráda jako anti hrdinu.
Proč zrovna tyhle z The 100
Liked by: selenophile

Language: English