Ask @Velaya99:

Znasz może jakieś snapy sławnych ludzi albo jakichś fajnych? ? Podasz wszystkie jakie znasz?

Ależ proszę ;)
Ariana Grande – moonlightbae
2. Rihanna – rihanna
3. Miley Cyrus – mileyxxcyrus
4. Justin Bieber – rickthesizzler
5. Blake Lively – LivelyBK
6. Chiara Ferragini – chiaraferragini
7. Ashley Greene – GreeneyGirl
8. Jeremi Sikorski – jeremisikorski
9. Harry Styles – h.estyles
11. Jared Leto – jaredleto
12. Kim Kardashian – kimkardash
13. Jessica Mercedes – jessimercedes
14. Maffashion – maffashion
15. Ewa Chodakowska – ewachodakowska
16. Honorata Skarbek – honkabiedronka
17. Joseph Gordon-Levitt – JGL1981
18. Saszan – zawszedlawas
19. Wujaszek Liestyle – liestyle
20. Kendall Jenner –kendalljenner
21. Kylie Jenner –KylizzleMyNizzl
Gigi Hadid – doublegiforce
Pani Ekscelencja – paniekscelencja
Marsi Bukowska – marsi_b
Pati Bukowska – pati_bukowska
Chris Brown – chrisbrown89
Zac Efron – zacefron87
Robert Pattison – R.Patterson86
Łukasz Jakóbiak – lukaszjakobiak
Chace Crawford – texaschace
Jack Reynor – JackReynor
Gerard Butler – GButler71
Ryan Gosling – rygosg1980
Jennifer Lopez – jlobts
MTV – mtv
Tyga – LamboLuxury
Victoria’s Secret Pink – VSPink
Selena Gomez – SelenaGomez
Megan Trainor – mtrainor22
Kardashianowie – iamsivi
Nick Jonas – JickNonas
Arnold Schwarzenegger – arnoldschnitzel
Hailey Baldwin – haileybisboring
Carter Reynolds – reynolds.carter
Steve-O – stevieosdick
Josepho Gordon-Levitt – JGL1981
Kit Harington – Kitharington
Luke Bryan – lukebryansnaps
Hailee Steinfeld – haiz
Jimmy Fallow – fallontonight
Calvin Harris-calvinharris

View more

Bycie zakochanym – kiedy zdarzyło Ci się to po raz pierwszy?😂

To będzie nieszczęśliwa historia
2 lata temu...tak,to było 2 lata temu.Zobaczyłam ją w sklepie muzycznym.Stała tak sobie oparta o ścianę,niby nic,prawda? Ale ja kiedy ją spostrzegłam od razu,dosłownie od razu zapragnęłam ją dotknąć.Poprostu wiedziałam,że to TA JEDYNA 💓Była najpiękniejsza.Niestety,na moje nieszczęście byłam wtedy z mamą i musiałyśmy już iść.Ostatni raz spojrzałam na nią.Wiedziałam,że po nią wrócę.
Jak pomyślałam,tak zrobiłam.Następnego dnia poszłam do tego sklepu i zamarłam...jej już nie było...ktoś ją kupił 😢Ktoś odebrał mi moją gitarę! Jak mógł!
Teraz jestem w związku z inną gitarą która uleczyła mi moje 💔.

View more

Dobranoc, spokojnej nocy😇

Mam nadzieję,że nie tylko ja tam mam.
Rozmyślam w nocy o następnym dniu,rozważam całe moje życie,odpowiadam sobie co mogłam powiedzieć innym zamiast tego ci im odpowiedziałam 😂
Śmieszne.
Śmieszne jest to,że w dzień mam piękne oczy,bo w nocy są czyszczone łzami.
Płaczę.
Płaczę,bo mi brakuje jednej osoby,którą straciłam i na której mi zależało
Ta noc będzie spokojna,będzie.
Dobranoc 😄😘😄

View more

Cytat Kasiu :P

Motomanka_69
Okej Stachu 😘😀
--
Dobra,popatrz na ten obrazek.I co widzisz? Ile razy widziałeś/aś już go w internecie? Zastanawiałeś/aś się kiedyś na tym jednym prostym zdaniem?
Nigdy? To zjedź na dół i zrób to teraz.
Skończyłaś/eś? 😉
A teraz wyszeptaj lub powiedz sobie w myślach twoje 3 główne marzenia,nieważne realne czy nierealne,zrób to!
Jedziemy dalej:pomyśl co cię ogranicza do ich spełnienia i jak możesz to zmienić.
I ostatni krok: obiecaj mi,że uda ci się je spełnić,przynajmniej 2 😁 Powodzenia 😘
Wiesz co cię ogranicza?Chyba wiesz-to jesteś ty sam.Nikt nie stoi na twojej drodze do marzeń,jeżeli chcesz czegoś,to to dostaniesz i nikt ci nikt w tym nie przeszkodzi.Chyba,że ci w ogóle nie zależy,wtedy tylko patrzysz na sukcesy innych i żałujesz,że to nie jesteś ty.
Parę przykładów:😛
-figura jak u Chodakowskiej💪:no problemo! przestajesz jeść te śmieci i włączasz na YT jej treningi
-dobra szkoła,studia📚:ogarniasz się w tym semetrze i kujesz do sprawdzianu zamiast siedzieć na Fb
-chłopak/dziewczyna,która mi się podoba 💏:zacznij się koło niej/niego kręcić,uśmiechaj się do niej/niego,"błyszcz w towarzystwie",
Idź za marzeniami! Możesz się stać tym,kim chcesz zostać 😊
"Przegrali tylko ci co się już poddali"

View more

a ja nigdy w to nie gralem, nigdy tego nie ogladalem.. czy powinienem zalowac dotychczasowego życia? ;-;

Lewy :D
Teoretycznie tak 😀
Idź do biblioteki i wypożycz "Ostatnie życzenie" Zaczniesz czytać najpierw powoli,potem następne kartki aż w końcu...wpadniesz w tą fabułę jak mango w szambo 😂😜
Gry też są spoko,CD Project nie spierdolił tego 😌ale najpierw zajmij się książką a potem grami,będzie ci trudniej jak nic nie przeczytasz i nie będziesz mógł rozpoznawać postaci 😛Taka moja rada :D

View more

A twoim zdaniem jakie było zakończenie sagi o wiedźminie bo prawie każdy rozumie je inaczej?

Moim zdaniem Geralt nie umarł.😉
1.Na początku Pani Jeziora,gdy rycerz zauważa Cirillę zauważa,że ona jest wesoła i śpiewa.Czy tak zachowuje się osoba,której ktoś umarł?Raczej nie😁
2.Tak,przepowiedziano Wiedźminowi śmierć ale Ciri pytana o swoją przeszłość odpowiada,że namąciła trochę w przeznaczeniu...😁
3.Według Wiki-Witcher koniec książki jest streszczony,że Ciri aby URATOWAĆ Yen i Białowłosego musi ich przetransportować na drugi brzeg Loc Eskalott
Nawet jeśli on musiałby umrzeć to w pojedynku z Vilgerfotzem a nie zabity widłami przez jakiegoś wieśniaka 😒
Pojebane zakończenie :/ ale cała saga i tak jest The Best! 😍

View more

Widzę też lubisz wiedźmina :D

No pewnie 💜
Dziękuję CD Projekt za stworzenie tak wciągającej jak ruchome piaski game'owej trylogii Witchera i Sapkowskiemu za napisanie książek
😍😍😍
Grałam w pierwszą część i w Dziki (Z)Gon ale w Zabójcy Królów nie dane mi było...😭😒😢Laptop mi się zepsuł 😦😲
I gra i książki mają niesamowity klimat💕

View more

Next