@KiroPetrov

Профилът се измести

Харесваш ли цвета на очите си? Наясно ли си какво означава (оставяме намира генетиката тук XD)? А срещал/а ли си човек с необикновена цветова гама на очите?

YanitsaIlieva’s Profile Photo♆ Гълтач на грехове ♠
https://ask.fm/KiroPetrov/answers/156188030655
Просто вече ще ми е неудобно да споделям тази снимка за трети път, затова просто пренасочвам към мои стар отговор. Нямам си и идея дали цвета на очите ми значи нещо, но може да споделиш, ако имат някакво особено значение.
Да, срещал съм човек с необикновена гама. Имаше най-изкусителния и мръсен сив поглед, беше като ш*бана горгона, заклевам се можеше да вкаменява с поглед, ако не цялото ти тяло, то поне една много специфична част от него.

God damn, изразителни очи имаш, пу-пу да не са ти уроки. :) Иначе хората с повече от един доминантен цвят често са с "art" наклонности, по мое скромно мнение и известна доза четени книги по темата, така че достоверността му не е от най-сигурните. P. S. Обожавам сиви очи. Като ще си говорим за цвят.

YanitsaIlieva’s Profile Photo♆ Гълтач на грехове ♠
Интересно. Интересно. Това е еднакво вярно и за мен и за "сивоочка". Предполагам в книгите ти е възможно да има %истина и %черна магия. Омагьосан съм.

Ти трябва да бъдеш поет, от онези пост-Буковски небрежни поети, които смесват най-нежниге описания с леко брутални (в добрия смисъл на думата) кратки, ясни и поразяващи statements. Типа поет, който казва "fuck" и описва дълбоките повеи на душата в едно и също изречение.

Dirdryamber’s Profile PhotoDimana
Не бих се мерил с Буковски или с който и да е поет, for that matter.
Просто винаги съм бил на мнението че за да опишеш нещо красиво, само с думи, по начин че човека отсреща да усети чувствата и емоциите ти, то трябва да е описано с красиви думи. Но просто не можеш да опишеш поход, перверзия и плътско желание с красиви думи. Контраста е като като любов и мръсно ч*кане. И двете са красиви, по свой си начин. Излишно е да казвам аз на кое съм фен.

Напротив, аз твърдя, че в даден контекст мръсното ч*кане може да бъде повече от красиво. :) Когато го описваш, като в обяснението за "сивоочка", има специфична красота в него.

Dirdryamber’s Profile PhotoDimana
Красиво е, аз казвам същото. Но ако го бях описал с прекрасни и пъстри думи, едва ли щях да успея да сервирам емоциите и мислите си по онзи начин, който исках. Няма нищо грозно в чукането. Мисля че ако един мъж иска само и единствено да прави любов с теб, просто не те обича достатъчно. Никой няма да ти отвори вратата, ако само я галиш.
Liked by: B. Wolf Dimana Мими

?? Интересна логика. Коя врата искаш да отвориш? Явно е врата отвъд ежедневните дефиниции на любов.

Dirdryamber’s Profile PhotoDimana
Не ми обръшай внимание. Не съм спал от вече над 24 часа, неадекватен съм и обикновено в такива моменти съм и противно на всякаква логика, разгонен като мастия. Или просто съм прекалено изнорен за да го прикривам. Което си избереш. Но вече лягам, защото усещам как нещата не отиват на добре и в двата проблема.
Liked by: Valzamir B. Wolf Dimana

О! Ок. :) Струваше ми се интересна тема (за необичайните дълбочини на любовта отвъд ежедневното), така че бих се радвала да я продължим друг път, ако ти е интересно. :) А сега се наспи. Приятен сън и... приятни сънища. ;)

Dirdryamber’s Profile PhotoDimana
Благодаря, бяха точно такива, макар произволни. Аз от към тази тема сякаш се поизчерпах, поне така си мисля. Защо "отвъд ежедневието"? Тя или си е част от него, или не е.
Liked by: B. Wolf Dimana Valzamir

Извинявай, не мисля, че се разбираме. :) Струваше ми се, че имаш предвид нещо отвъд ежедневното, когато каза "Никой няма да ти отвори вратата ако само я галиш". Врата звучеше като... нечии дълбочини или тайни или скрити мисли и страсти. Отвъд това, което показваме на хората като цяло. :)

Dirdryamber’s Profile PhotoDimana
Не. Грешно ти се е сторило. Нямам тайни, скрити мисли и страсти, поне не и към някоя "врата", затворена или не. Това звучи ужасно. Още не съм се събудил, това мога да кажа в своя защита. :Д
Liked by: B. Wolf

Language: English