@MortalInstrumentsZFT

Ŋσctʋɾɳe †

Život čast onim koji mi djeluju da bi mogli biti iskreni ali više ni u njih ne vjerujem čovjek kad izgubi povjerenje teško je to ? Inače #Sskp da znate jer ste mi svi koje pratim i imam na zvjezdica dragi ❤️?

Ove nastavke sam prosledila sa drugog aska, što znači da sam ti tamo na zvezdici i hvala ti na tome, you're so sweet. Eh ovako, drago mi je da si shvatila da problem nije u tebi nego u takvim osobama. Zapamti da će takvih osoba uvek biti, bitno je kako se ti na početku postaviš prema njima. Mnogo mi je žao što si prošla kroz sve ovo, ali neka ti bude lekcija za ubuduće da ne veruješ svakome. Kao što si videla, niko od njih nije bio iskren prema tebi i niko te nije gledao kao pravog prijatelja i to je stvarno odvratno sa njihove strane. Kako uvek kažem, njima će karma sve ovo vratiti. Baš se vidi da si drugačija od njih i pravo da ti kažem mnogo mi je drago zbog toga. Nisi se spustila na njihov nivo svih tih godina, samo si im previše verovala i bila naivna. Sigurna sam da ćeš naći ljude koji će te voleti, koji neće gledati tvoj status, nego kakva si osoba. Tvoja je odluka da li želiš ići na maturalac ili ne kada se bude organizovao, ali ako se ne osećaš prijatno i ne želiš da te ponize i slično, niko te ne treba prisiliti na to. Čak ni ja nisam otišla na večeru kada smo završili osmi razred nego sam odmah došla kući, tj. krenula za Srbiju i nije kao da sad žalim zbog toga. Razumem kako se osećaš zato što svako od nas nekada u životu sretne takve tipove ljudi. Bitno je da ih više nikada nećeš videti, da si srednju završila i da nećeš imati više nikakav kontakt sa njima. Okreni novi list i počni ispočetka, to ti niko ne može zabraniti. Neka oni pricaju sta god žele, nije tvoja briga i to te ne bi trebalo doticati. Nakon svega ovoga videćeš da ćeš imati više samopouzdanja, radi na tome ako želiš, ali sam svakako sigurna da ćeš biti srećnija. Oni su jednostavno nebitni, to ti služi samo kao lekcija, ništa više od toga. Videćeš da će se sve srediti i da ćeš se bolje osećati! ✨
Život čast onim koji mi djeluju da bi mogli biti iskreni ali više ni u njih ne

Language: English