@MortalInstrumentsZFT

Ŋσctʋɾɳe †

Kennie Kaye, Reignbot, blameitonjorge, dark5, Mr. Nightmare, Poppy, Night Mind, Kendall Rae, BuzzFeed Unsolved: True Crime, ReignBot, Rob Dyke, Cayleigh Elise, Shane Dawson, Top 5s, Top 15s, Eskify, Strange Mysteries, & Origins Explained

Proverila sam sve ove koje si navela i za koje prvi put čujem sada. Za Poppy ja mislim da svi već znaju, ona se ne računa, uz to, njeni videi jesu creepy i neobični, ali je ne pratim. Buzzfeed Unsolved pratim odavno, mada u zadnje vreme ih nisam gledala, ali ih stvarno obožavam i mnogo su zanimljivi. Shane Dawson, pa svi znaju za njega, nekako mi je ranije bio gotivniji, dok ga sad i ne pratim to toliko, više mi se sviđalo kada je snimao onako conspiracy videos. Top 5s i Top 15s nekada pogledam, nije da ih baš ono stalno pratim nego kako naiđem na njihove videe. Kendall Rae mi deluje nekako zanimljivo i mislim da ću je nastaviti pratiti pošto mi je baš onako kjut i nekako mica hah. Što se svih ostalih tiče, nije kao da su me toliko zainteresovali za svoj content. Što se Rob i Cayleigh tiče, koliko sam razumela, oni su nestali nekakvim čudnim okolnostima i više nisu pronađeni, što je stvarno jezivo I veoma tragično. Oni koje ja pratim na temu paranormalnog i tako creepy stvari su Chills, Nuke's Top 5, Sir Spooks, Bix's Coven, OmarGoshTV i njegove prijatelje po nekad, Sam Golbach zato što više snima tako taj creepy content nego Colby itd ✨
Kennie Kaye Reignbot blameitonjorge dark5 Mr Nightmare Poppy Night Mind Kendall

+meni su dosta cudni slucajevi poput Merlin Monro, Krt Kobejn, Majkl Dzekson, Pol Voker i Dzon Lenon(iako je on zaista ubijen), ja mislim da je svima ovima namesteno da izgleda kao nesreca il samoubistvo sto je veoma messed up, cak razmisljam i da prestanem da gledam ovako nesto, nije mi dobro

Kad pomenu ovo da je devojka namestila dečka kao da je izvršio samoubistvo, to me podseti na ono što je uradio ImJayStation za njegovu devojku, znači užas. Basically, on je učinio kao da je njegova devojka imala saobraćajnu nesreću, da je bila sahrana i onda je kao pokušao da priča sa njenim duhom putem spirit box, more f*d up than that? On je poznat po tome da uvek manipuliše druge, kao i svoj audience zato što su to mlađi gledaoci. Kada sam čula za to, bukvalno mi se zgadio, ionako ga nisam toliko gotivila zbog njegovih fake videa, ali ovo je prevrsilo svaku meru. Kada pogledaš, ima dosta toga što je shady i što se ne poklapa, kao za princezu Dianu i onaj incident. Sigurno je neko naredio njihovo ubistvo, mnogo mi je bilo zao i za xxxTentation i onoga što se njemu dogodilo. Kada bolje razmisliš i sagledas sve iz drugačije perspektive, mnogo puta se dešavalo da tako nekoga ubiju zato što je previše znao, bio je neka vrsta pretnje ili im je jednostavno smetao. Toga će uvek biti, a ko stoji iza svega toga, da li će ikada biti otkriveno? To niko od nas ne može da zna, ali se možemo nadati tome ✨
meni su dosta cudni slucajevi poput Merlin Monro Krt Kobejn Majkl Dzekson Pol

O Boze... samo da se najezis na sta su sve ljudi spremni, sve kad pogledas u filmovima/serijama biva drugacije a u realnom?its so goddamn fucked up,i mean, ready to take away someone elses life is just ... shocking...i ja mislila ja slucaj za ispitivanje

Slažem se, najviše mi je jezivo za te Youtubere koji su spremni uraditi sve kako bi imali više pregleda, bili popularniji i slično. Znaš kako, ideje za filmove, serije dolaze čak i od nekih realnih činjenica, događaja, ali ono što se zaista dešava u svetu je mnogo gore nešto što mozemo zamisliti. Pazi, ImJayStation je oduvek bio kontroverzna ličnost, sa jedne strane su svi mislili da je oke, tj. njegovi prijatelji, ali zato na videima deluje kao totalni creep ili psycho. Nakon svega što sam čula, videla, pročitala, mislim da decko stvarno ima nekih problema, a sad da li blefira ili je sve to istina, to ne možemo znati.. ?✨
O Boze samo da se najezis na sta su sve ljudi spremni sve kad pogledas u

Svakako, treba da ode da dobije neku profesionalnu pomoć, jer obično ljudi koji imaju mentalne bolesti ne razmišljaju 'normalno' i to nije njihova krivica, al svakako se slazem da je sa ovim preterao

Nije mi jasan način na koji on razmišlja, ali je to svakako mnogo jezivo i nadam se da će potražiti stručnu pomoć i shvatiti u kakvom je problemu.. ?✨
Svakako treba da ode da dobije neku profesionalnu pomoć jer obično ljudi koji

Language: English