@MortalInstrumentsZFT

Ŋσctʋɾɳe †

Da Vincijev kod mnogoo dobra slika sve preporuke, a Dorian grej barem meni izvikana jako,nista posebno

Hvala ti na mišljenju, nabavila sam obe knjige juče, pa ću videti da ih pročitam uskoro, ali sam svakako želela čuti vaše mišljenje o njima ☺️✨
Da Vincijev kod mnogoo dobra slika sve preporuke a Dorian grej barem meni

Ja sam čitala Da Vincijev kod!!! Knjiga je PREBRUTALNA i meni lično u top 3. Dan Brown je toliiiiiiko dobar pisac da ja evo nemam reči. Držila mi je pažnju od prve do posledne stranice i preporučujem da je pročitaš jer se zaista nečeš pokajati!!! ????

allwhatyouwanttoknow’s Profile Photoα кιѕѕ ƒяσм α яσѕє
Hvala ti mico na mišljenju što se knjige tiče, svakako ću je pročitati jer me je odavno već zainteresovala. Jedva čekam! ?❤️✨
Ja sam čitala Da Vincijev kod Knjiga je PREBRUTALNA i meni lično u top 3 Dan

Ko znaa mozda se tebi svide obe, mozda ti se Kod ne svidi svako ima svoje misljenje, i nadam se da ce ti se obe knjige dopasti ? Usput imas li neku preporuku za knjigu sve sam svoje procitala

Sto se mene tice, preporučujem ti Šaptač i Igra Šaptača od Donato Karizi, Vreme Užasa od Nensi Holder, Noćna Škola od od Doerti, Hemičar od Stephany Meyer. Naravno, tu su i serijali poput Stakleni Presto i Instrumenti Smrti, knjiga Nestao zauvek, Agatha Christie ako voliš ✨
Ko znaa mozda se tebi svide obe mozda ti se Kod ne svidi svako ima svoje

Od Donato sam pročitala obe, brutalne baš ostale moram pogledati obaveznoo, hvala ti legendice ?

Haha ma kakva bre legendica, to nikako nisam.. Inače, drago mi je da si pročitala ovde dve Donatove knjige, stvarno su fenomenalne I baš su me oduševile! Važi, javi mi za koju se budeš odlučila ?✨
Od Donato sam pročitala obe brutalne baš ostale moram pogledati obaveznoo hvala

Eeh itekako jesi legendica veruj mi, znacii bukvalno mi svaki moguci dan ulepsavas i svojim odgovorima i savetima, tako da legendica sii ?

Oh my gosh ? You really are my little angel, svaki dan mi izmamis osmeh na lice i oči mi se napune suza od ovako predivnih porukica. Hvala tii ?❤️✨
Eeh itekako jesi legendica veruj mi znacii bukvalno mi svaki moguci dan

Aww ako sam ja anđeo onda si ti jedna beba, definitivno mi je najdraži osećaj kada uspem da ti izmamim osmeh na lice, i svaki dan ču se truditi da to uradim, jer tii si meni ulepsala ne samo dan nego citav jedan period u zivotu, i bicu ti vecno zahvalna ???

Ja cu tebi biti večno zahvalna na svemu što činiš za mene, na svim lepim recima, na podršci, na tome što mi želiš ulepšati dan i što mi stalno zahvaljuješ. Hvala ti do neba na svemu my little angel, mnogo mi je drago da sam ti uspela ulepšati jedan deo života, omg, zapamti da sam uvek tu za tebe! ?❤️✨
Aww ako sam ja anđeo onda si ti jedna beba definitivno mi je najdraži osećaj

Language: English