@MortalInstrumentsZFT

Ŋσctʋɾɳe †

Dobroo vece,ja sam dosla samo da kao i uvek podelim ljubav ovdee,i da kazem da te obozavam definitivno msm da si najdivnija osoba koju cu ikada upoznatii bilo kada <3

My little angel, izvini sto ti tek sada odgovaram, sinoć nisam videla ovo pitanje, uz to sam kasno došla kući i odmah sam zaspala pa nisam ni odgovarala na asku kako treba. Hvala ti do neba na predivnim rečima, ovo mi je zaista izmamilo osmeh na lice i nikada neću znati kako da ti se zahvalim na svemu što radiš za mene! ?❤️✨
Dobroo veceja sam dosla samo da kao i uvek podelim ljubav ovdeei da kazem da te

Aa ne cinim ja nistaa puno,samo iz dana u dan pokusavam da ti izmamim osmeh na lice,kao sto ti meni iznajmljujes otkako sam naisla na tvoj ask,definitivno ako tebe ne upoznam nekada bicu najtuznija devojka ikada <3 :(

Veruj mi, mogu ti reci da se isto osećam, ako se ne uspemo upoznati stvarno će mi biti mnogo krivo.. Stvarno si predivna I hvala ti na svemu što činiš, uspevaš mi izmamiti osmeh na lice svakim tvojim pitanjem! ❤️✨
Aa ne cinim ja nistaa punosamo iz dana u dan pokusavam da ti izmamim osmeh na

Valjda ce nas sudbina jednog dana spojiti andjele,ako se to desi znaj da ces dobiti jedan najjaci zagrljaj ikada od mene,i jos jednom zelim da ti kazem hvala na svemu sto si ucinila za mene to ti nikada necu zaboraviti,ljubiim i voliim <3

Nikad ne reci nikad, nadajmo se da će tako i biti my love. You're so so sweet omg, hvala ti do neba na svemu, na ovako divnim rečima, tako bih te volela zagrliti, cause you really deserve it! ?❤️✨
Valjda ce nas sudbina jednog dana spojiti andjeleako se to desi znaj da ces

Jaoooj Boze koliko si ti tek divna,znaci msm da bolju osobu nikada necu upoznati u zivotuu ^^ Hvalaa tebi na svakom savetu,svakom osmehu koji si mi nanela na lice ,bukvalno bih te zagrlila i ne bih te pustalaa iz zagrljaja <3

Omg, pa nemooj, ti ćeš mene rasplakati svim ovim divnim rečima i svemu, topim see.. I wish we could meet. Ly my angel ?❤️✨
Jaoooj Boze koliko si ti tek divnaznaci msm da bolju osobu nikada necu upoznati

Ja sam se vec rasplakala,pogotovo sto sam malopre napunila konacno 18 godinaa ^^ Obozavam tee andjele moj definitivno <3

Srećan rođendan srce moje malo, neka ti se sve zelje ostvare i neka mi uvek budeš srećna, nasmejana, da zracis tom pozitivnoscu i da ovako svima izmamis osmeh na lice. Zaslužuješ sve ono najbolje i nadam se da će ti to zivot i pružiti! ❤️✨
Ja sam se vec rasplakalapogotovo sto sam malopre napunila konacno 18 godinaa

Language: English