@Naiwna_1212

Sarusia

Dzięki PiS masz co miesiąc 500 złotych, Twoi rodzice mają wyższe zarobki niż kiedyś a babcia z dziadkiem trzynaste emerytury

HAHAHA WYBACZ. Dzięki PiS mam 500 zł, ale chleb kosztował kiedyś 2,50zl A teraz kosztuje 5,20.. Moi rodzice zarabiają więcej? Co z tego, skoro wszystko jest 2 razy droższe niż 10 lat temu? Dziadkowie eemerytury nie dożyli, a babcię żyją od 10 do 10, bo ledwo im starcza na rachunki i jedzenie nie mówiąc już o lekach, chętny do dalszej dyskusji?

Najtańszy chleb zwykły kosztuje u mnie 2 zł. A pensja minimalna 10 lat temu była dokładnie o połowę mniejsza niż obecnie Jeśli chodzi o emerytury i renty podwyżki wynoszą 70 zł co roku a za czasów PO było to kilka złotych. Jeszcze są darmowe leki dla seniorów i wyprawka szkolna dla każdego ucznia

To jedz najtańszy chleb za 2 zł, którego skład jest jednym wielkim gównem, u Musiorskiego moja babcia płaciła 10 lat temu 1,90 za bochenek za który teraz jest 2 razy tyle.. darmowe leki dla seniorów? Skoro są darmowe, to dlaczego moja babcia wydaje na nie ⅓ swojej wspaniałej emerytury?? A co do wyprawki szkolnej, w 1 liceum za same książki, które nie były wszystkie nowe, moi rodzice wydali ponad 300 zł, dołóż sobie do tego ubezpieczenie, dojazdy, radę rodziców.. mogłabym tak wymień bez końca, ale nauczyłam się przez ostatni tydzień, że wyznawców pisu się nie przegada, podążaj za kaczką, a zajdziesz daleko 😂

Language: English