@andiwellingerpl

Mandreas

❤️ Likes
show all
stochomaniaczka1’s Profile Photo FaryaSultan’s Profile Photo weareoneEXOpl’s Profile Photo bc76pl’s Profile Photo Belluus97’s Profile Photo koronakrolowinfo’s Profile Photo Muffinka9892’s Profile Photo volleyballhistory’s Profile Photo CichyChaos’s Profile Photo

Latest answers from Mandreas

🥐

volleyballhistory’s Profile PhotoPoland Volleyball
Kto miał okazję oglądać wczorajszy konkurs w Planicy?
Ja niestety nie mogłam i jest mi bardzo przykro z tego powodu, ponieważ Markusowi kolejny raz udało się odnieść zwycięstwo. Jestem z niego taka dumna, znowu, to wspaniałe, że w ostatnim czasie udaje mu się tak wiele osiągnąć. ❤

Radość Eisenbichlera!❤️❤️❤️

Muffinka9892’s Profile PhotoGabaa
Boże, cieszyłam się razem z nim, to było tak piękne, że aż brak mi słów. A co do jego radości, widziałam takiego mema, gdzie było napisane "Kiedy wygrasz i wstępuje w ciebie dziki zwierz", to tak bardzo prawdziwe 😂😂😂😂

Czym jest nadzieja po stracie według Ciebie?

Ja na przykład cały czas mam nadzieję, że Andi po stracie formy, jednak w końcu ją odzyska i pokaże na co go stać ^-^

Ma rodzeństwo? ?

Andreas ma 2 siostry, a o Markusie o dziwo nie znalazłam żadnych potwierdzonych informacji.

Obserwuje😋

stochomaniaczka1’s Profile PhotoKamil Stoch Fanpage
Ja również <3
~~~~~~~~~~~
Dziś 16 stycznia, a wiecie co było 16.01.2014r.? Andreas Wellinger odniósł pierwsze w karierze indywidualne zwycięstwo w konkursie Pucharu Świata, miało to miejsce w Wiśle. Jejku, jak ten czas leci..

Czy Twój idol miał kiedykolwiek złamaną jakąś część ciała bądź miał jakiś uraz? Opowiedz mi o tym proszę.

bc76pl’s Profile PhotoBenedict Cumberbatch
Ujmę to tak, w przypadku skoczków narciarskich uniknięcie jakiegokolwiek urazu jest graniczące z cudem, a w zasadzie niemożliwe.

Language: English