@Wilken6

✮Χєиια✮ ♫

To jest manipulacja! Jawna! Tak nie godzi się, Stark! TEAM KAPITANA!! xDD

vs_pytania’s Profile PhotoDark Side - MoonRise
Hahahahhahahahahahaha XD Widzę, że jeszcze istnieją takie wybryki o.O ;PPP Ten aks zdecydowanie należy do Tony'ego, tak więc proszę mi tu Steve'owskiej propagandy nie rozsiewać hahahahahha XD Nie no, Kapitan też jest spoko ^^ Ale Team Iron man najlepszy <33
_______________________________________
A tak w ramach ciekawostki, wie ktoś, że Robert kupił Chris'owi samochód z kierownicą z grawerem tarczy kapitana? :D Ten człowiek jest cudowny <333
To jest manipulacja Jawna Tak nie godzi się Stark TEAM KAPITANA xDD

Oj! Bo zejdę do Rebelii i będę działać z podziemi!! xD hahaha Ale powiedź kto bogatemu zabroni prezenty rozdawać z najwyższej półki ...jeszcze przyjaciołom?? :D

vs_pytania’s Profile PhotoDark Side - MoonRise
Hahahaha zgoda, odstąpię wam kanały ;DD
A no raczej, że nikt mu nie zabroni, ale to nadal nie zmienia tego, że jest cudowny <3333
______________________________
A tak w ogóle to sądząc po gifie, to chyba sam Kapitan przeszedł do Team Iron man :DDDDDD
Oj Bo zejdę do Rebelii i będę działać z podziemi xD hahaha Ale powiedź kto

Serio? Jest gdzieś fota tego auta? ??

Julliu’s Profile PhotoAKLUJ
Serio Jest gdzieś fota tego auta

I kliknę ten jakże pięknie długi link i zawirusuje mi telefon a potem wybuchnie mi w rękach.... już byś chciała ??

Julliu’s Profile PhotoAKLUJ
Nie no co ty zwariowałaś? XDDDDD Przecież nie wstawiłabym czegoś takiego na swojego aska by mi obserwujący pouciekali xDDD Sama klikałam w ten link milion razy i na telefonie i na komputerze i nigdy nic się nie stało XD Wstawiłabym sam ten filmik no ale na asku tak się nie da :/ Dlatego dałam link
I kliknę ten jakże pięknie długi link i zawirusuje mi telefon a potem wybuchnie

Language: English