@fadhlililmam

Fadh

Ahahaha gigih nau. It was the first sentence I ever know kawan aku ajar. πŸ˜† Maksud dia aku lapaq wehh.

Aku syak kawan kau tipu kau je πŸ˜‘
Ahahaha gigih nau It was the first sentence I ever know kawan aku ajar  Maksud

Peku peku tu pekopeko la tu alahh lari sikit je. πŸ‘€ Tapi emmm ye do takde langsung ehh ayat tu πŸ˜‘ Okay aku syak dia suka hati je buat ayat tu sendiri ikut fahaman dia. πŸ˜…

Weh berapa lama do dia tipu kau πŸ˜‚ nasiblah aku yang baik hati ni bagi penyuluh kegelapanmu. Nampak tak ciri ciri lelaki yang baik untuk adik kau πŸ‘€

Daripada sekola menengah lagi wehh 😒 Tak bole la belajar jepun tak berguru ni dah salah fahaman. 😭 Ohh ya kebaikan diri kau yang ke berapa dah ni? πŸ€”

Berguru online kurang sesat πŸ˜‚ ini kebaikan yang ke 85 πŸ’

Eyy berguru dengan sensei yang bertauliah la. Online pun bole sesat. πŸ˜‘ Wehh jap harini ya baru mula kira. Yang tadi batal sebab aku baru kira sekarang. Ohh baru 1 je kebaikan kau. πŸ’πŸ»β€β™€οΈ

Tapi kalau website ada jenyang elok cuma baku laa πŸ€” Ape lak baru harini kira πŸ˜‘ tapi takpe takpe, cukup 10 kebaikan, saya nak kenal dengan adik πŸ‘€ deal?

Ohhh lupa gitau yang aku tetapkan infinity. πŸ™†πŸ»β€β™€οΈ Takle nanti abah marah adik saya cekolah lagi. 😌

Weh aku ingat aku dah reply do πŸ˜‚ sorry sorry srs aku rasa aku dah reply. Haaa takpe lah habiskan sekolah dulu tak lama pun πŸ’

Haah kau dah reply la secara telepati πŸ˜’πŸ˜‘ Dah stoppp it taknak dah mention adik aku aku tak rela jadi betul hahaha.

Hahahaahahha aku rasa aku nak reply pastu aku tertido. Bangun tido tu aku ingat la aku dah reply πŸ˜‚ alaaa hmm takpe la single la kite sampai tua

Kau yang doa centu. πŸ˜‚ Bole je kau cakap, "fine, aku bole dapat lagi better daripada adik kau" haa bole je kan~ ingat aku jahat sangat ke bahagia atas penderitaan orang lain. 😒

Hahahahhahahahah okay dah taknak borak dah pasal ni πŸ˜– nak pegi masuk gua jap hmmm

Language: English