@YouAreInMyWorldNow

▐┛ STRACH NA WRÓBLE ▐┛

I PiSuary wygrały znowu!!!! Niech was szlak głupki głosujące na PiS. Kolejne 4 lata do dupy. Teraz już może być tylko gorzej

Nie jestem za PiSem, ale...
... uwielbiam to rozumowanie demokracji, gdzie demokracja jest tylko i tylko wtedy, gdy to wy wygrywacie.
Ludziki drogie, jesteście hipokrytami.
Gdyby KO wygrało to wznosilibyście pochwalne peany na cześć mądrego narodu, którzy obalił dyktatorskie rządy i wybrał sługusów Niem
... znaczy Europkę ❤ Jako że naród znowu świadomie i dobrowolnie postawił na PiS to ten jest głupi i ciemny xD
KO ssie 😚
I jeszcze jedno, niech ta demokracja w końcu zdechnie, bo zdycha, zdycha i zdechnąć nie może biedaczka. Najdłużej zdychająca demokracja ever.

Ja na PO nie głosowałam. PiS i PO to nie są jedyne partie w Polsce. PiS już stopniowo wprowadza tu katolicko-nazistowską dyktaturę. PO dużo świństwa narobili i ich też nie chcę. PiS jest najgorsze, to są dzieci hitleryzmu.

Katolicko-Nazistowska dyktatura
Katolicko-Nazistowska dyktatura
Katolicko-Nazistowska dyktatura
Ja na PO nie głosowałam PiS i PO to nie są jedyne partie w Polsce PiS już
Show more (22)

Za to zabijanie kobiet pod pretekstem ochrony urojonego życia poczętego, polowanie na czarownice, robienie z kobiety służącej jest cool według kleru. Kościół katolicki wymyślili faceci dla facetów. Bardzo dobrze to określiła siostra Teresa Forcades - to patriarchalna mizoginiczna instytucja

Za to zabijanie kobiet pod pretekstem ochrony urojonego życia poczętego

XD i wiesz to urojonego xd >< kisne w sumie my twory podczas bliżej nieokreslomego aktu zwanym kopulacji.. też jesteśmy czyimiś urojeniami (schizofrenia to poważne zjawisko nie leckeważmy go)

Seks jest fajny, ale odpowiedzialność już nie 👌
Lewactwo w pigułce

Language: English