Κοίτα, να πούμε την αλήθεια... Σε αυτά δεν έχει "α είμαι κορίτσι πρέπει να στείλει αυτός" γιατί πολύ απλά αυτός μπορεί να μην στείλει ποτέ. Μην νομίζετε ότι κι εμείς σαν αγόρια δεν "ντρεπόμαστε" ή ότι μας είναι τοσο εύκολο ακόμα και να στείλουμε ένα γεια. Φοβόμαστε κι εμείς το άκυρο και την απόρριψη...
I'm hornyyy
Και τι να κάνω εγώ;😂
Να του στείλω η θα ξεφτιλιστώ και θα με αφήσει διαβάστηκε 🥲
Να του στείλεις! κι αν σου απαντήσει; Αν δεν ρισκάρεις δεν θα μαθεις ποτε😉